360 Derece Fotoğrafçılık

Son günlerde oldukça sık duyduğumuz bir terim olan 360 derece fotoğrafçılık ve panaromik çekimler hem birçok iş sahasında kullanılmakta hem de gezginlerin fotoğraf çekerken tercih ettikleri bir uygulama olmaktadır. Bazı akıllı cep telefonlarının kamera tercihleri arasında bulunan panoramik çekim özelliğinin biraz daha geliştirilmiş modeli olan 360 derece çekimler, ekranda bulunan bir imleç sayesinde ya da yalnızca ekran hareketi ile görüş açısındaki sahnelerin sürekli değişmesi ve 360 derece olacak şekilde yani bir noktanın tamamını görüş açısına alacak şekilde çekilmesi demektir. Video ile fotoğraf arası bir ara form olarak değerlendirilen 360 derece çekimler aynı zamanda bir yerin tanıtımının yapılması içinde kullanılır.

Tanıtımlarda 360 Derece Fotoğraf Kullanımı

Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven kişiler bazen gidecekleri yerler ve izleyecekleri yollar hakkında bilgi toplayıp kendilerine bir gezi haritası oluştururlar. Bu sayede gidilen yerin özellikleri de göz önüne alınarak rehber niteliğinde bir harita oluşturmak için önemli bilgiler toplarlar. İnternet sitelerinde ya da o mekana daha önce gitmiş olan gezgin kişilerin sosyal medya hesaplarında fotoğraflar ya da videolar bulunabilirken bunların hepsi tek bir açıdan çekildiği için bütünlük sağlayamaz ve tam olarak doğru bilgiyi veremezler. Firmamız bu hizmete özel olarak geliştirdiği teknikler için hem gezmeyi seven kişilere hem de gitme imkanı olmadan ekran başından yeni yerler görmeyi seven kişilere 3d sanal tur hizmeti sunmaktadır. 3d sanal tur ile gitmediğiniz bir yer ile ilgili görüntüleri sabit bir objektifin etrafından görerek ortaya gitmiş hissi yaşarsınız.

Sanal Turlar İlgi Çekiyor

3d gezinti de denen bu sistemlerde fotoğrafların ötesinde her şeyi 3 boyutlu olarak görür mekan ile ilgili doğru izlenimleri alırsınız. Hatta gezi rehberinizi bile buna göre değiştirebilir sanal tur ile gezdiğiniz mekanları bir an önce görmek ve gezmek isteyebilirsiniz. Sanal tur, 3d gezinti ve 360 derece fotoğrafçılık için hizmet veren firmamıza ulaşmak için arama motoruna sanal tur çekimi Ankara yazabilir ve web sitemizden ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri edinebilir, bizden hizmet ve destek talebinde de bulunabilirsiniz.

360-derece-fotografcilik-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi 360 derece fotoğrafçılık