Afiş & Banner

Tasarım alanları her geçen gün daha da çeşitlenmektedir. Afiş ve banner Tasarımı buna en iyi örnektir. Günümüzde yapılan afiş tasarımları eski yapılan tasarımlara oranla çok daha gelişmiş ve farklılaşmıştır. Tasarımın ve dikkat çekiciliğin ön planda olduğu afişler sokaklarda birçok alanda karşımıza çıkan tasarım ürünlerindendir. Peki afiş nedir? Afiş, bir ürünü ya da farklı bir olayı tanıtmaya yönelik yapılan genellikle dikine hazırlanan dış tanıtım ürünleridir. Otobüs duraklarında ya da farklı alanlarda sıklıkla görülen film ya da sergi afişleri bunlara en iyi örmektir. Afişler tanıtım yapmak ve dikkat çekmek için ideal olan ürünlerdendir. Her gün yüzlerce kişinin aynı noktadan geçtiği düşünüldüğünde birçok insana aynı anda ulaşılması mümkündür. Ankara afiş tasarımı alanında her geçen gün daha da gelişen bir büyükşehirdir. Bunun yanı sıra diğer illerden de başarılı tasarımlar çıkmaktadır. Bu noktada tasarımın kim tarafından yapıldığı nerede yapıldığına oranla çok daha önemlidir.

afis-banner-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi afiş banner

Başarılı bir tasarımcının yaptığı afişler her zaman bir adım öne geçecek ve çok daha fazla dikkat çekecektir. Bu yönü ile en sağlam tasarımcıları hizmetinize sunan firmamız afiş ve banner tasarımı gibi tasarım alanlarında en kaliteli tasarım hizmetini vermeye devam etmektedir.

Banner tasarımı nedir?

Banner tasarımı afiş tasarımından farklı olarak internetin gelişmesi ile ortaya çıkan bir mecradır. Herkesin gün içerisinde tıkladığı sitelere yerleştirilen bu reklamlar büyük farklar yaratmaktadır. Peki tam olarak banner nedir? Banner aslında herkesin sürekli olarak rastladığı site içi reklam araçlarıdır. Sitelerin alt, üst ve yan kısımlarına yerleştirilen ince uzun bu yapılar hem ürünlerin hem de firmaların tasarımının yapılmasını sağlayacaktır. Her gün milyonlarca kez tıklanan sitelere yerleştirilen bu tarz reklamlar büyük farklar yaratacak ve reklamın amacına ulaşmasını sağlayacaktır. Bu yönü ile diğer firmalardan çok daha öndedir ve en kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır.

Afiş ve banner tasarımının önemi

Banner ve afiş tasarımı örnekleri incelendiğinde diğer tüm reklam araçlarında olduğu gibi ilgi çekmenin ön planda olduğu görülecektir. Tüm tasarımları bu doğrultuda hazırlayan firmamız müşteri odaklıdır.