Dublaj

Dublaj, bir montaj işi olmakla birlikte yabancı film ve reklamlarda hatta radyo programlarında sık olarak uygulanmaktadır. Bunu yapan reklam ajansları bünyelerinde seslendirme yapan kadın ve erken ses aktörleriyle birlikte çalışmaktadır. Dublaj konusunda en iyi tercih en başarılı çalışmalara imza attırmaktadır. Bu sebeple iyi bir firma ile irtibata geçip projeniz için en doğru sesi seçmek sizin için en yararlısı olacaktır.

FİRMAMIZIN FARKI

Firmamız bu konuda en iyisinihedeflemiş firmaların en kalitelisi olma değerini korumaktadır. Firmamız Türkçe dublaj konusunda en iyisini yapmakla birlikte başarılı bir ekipmanla çalışmaktadır. Seslendirmede ankara dublaj ajanslarının arasında en çok tercih edilen konuma ulaşmıştır ve google partneri olan en iyi firmalardandır. Üstelik firmamız her yıl sunmuş olduğu başarılı tekliflerle ve projelerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Dublaj konusunda sadece film seslendirmekle sınırlı kalmamakla birlikte Almanca dublaj da yapmıştır. Ayrıca Rusça pek çok senaryo da Türkçe ‘ye başarılı çevirmenlerimiz tarafından çevrilerek dublaj yapılmaktadır. Dublaj konusunda seslendirmeden önceki aşama metni Türkçe ‘ye çevirme aşamasıdır ki bunun için iyi bir çeviri gerekmektedir. Bu anlamda firmamız en az seslendirme ekibi kadar başarılı olan çevirmen ekibiyle de büyük projelere imza atmaktadır. Ayrıca firmamız hosting hizmet de vermektedir.

EN DOĞRU SESİ SEÇMEK

İnternet sitemizde örnek seslendirmeleri dinleyerek siz de kendi projenize uygun ismi seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ses sanatçısı için iletişim numaramız aracılığıyla ya da whatsapp destek ekibimizle iletişim kurabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz anda size güzel teklifler sunarak projeniz için her türlü destek ve yardımı sağlayacak bir ekipmana sahibiz.

HANGİ ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ?

Firma olarak neleri çeviriyoruz? Hangi metinleri çevirip hangi çalışmaları yapıyoruz? Öncelikle çalışmalarımızdan bir tanesi radyo ve televizyon reklamlarıdır ki en çok talep bu alandan gelmektedir. Bu reklamlarda ses sanatçılarımız şarkı da söylemektedir. Radyo reklamları özellikle etkili sese ihtiyaç duyan reklam alanıdır. Bir diğer çalışmamız telefonla aradığımız sabit hatlarda ya da ulaşılmıyor gibi telefon seslendirmelerinde gerçekleşmektedir. Ayrıca herhangi bir mağazaya girdiğiniz zaman size indirimlerden bahseden ses kayıtları dinlemektesiniz. Bu tip seslendirmeler için de ekibimiz oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Son olarak da film, video montajı konusunda İngilizce dublaj ve Türkçe seslendirmeler de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için firmamızın iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

manas-medya-reklam-tasarim-ajansi-roportaj-cekimi roportaj çekimi dublaj seslendirme