Katalog Tasarımı ve Broşür Tasarımı

Ticari amaçlı olan ve kendine özgü ürünleri satışa çıkaran firmaların ilk yaptıkları iş kendilerine ait bir katalog hazırlatmak olacaktır. Katalog tasarımı her reklam aracı gibi kendine özgü özelliklere sahiptir. Peki, katalog nedir? Katalog, broşürlerde ya da diğer dergi tip reklam araçlarından farklı olarak geniş kapsamlı olan ve içerisinde çoğunlukla firmaya ait olan ürünlerin tanıtıldığı tasarımlardır. Özel tasarımcılar tarafından tasarlanan ve her ürünün ayrı ayrı belirtilmesi gereken katalog tasarımı Ankara ticari şirketler için en ideal reklam aracıdır. Bu sayede tüm ürünleri aynı reklam aracında tanıtılması mümkündür. Katalog tasarımı tecrübe isteyen işlerden bir tanesidir. Tasarımı diğer reklam araçlarının tasarımlarına oranla biraz daha uzun süren kataloglar mutlaka işinde profesyonel olan kişilere yaptırılmalıdır. Bu noktada devreye giren firmamız her türlü grafik tasarım unsurunun tasarımını yapmakta ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Katalog Tasarımı

Özel tasarımcılar tarafından tasarlanan ve her ürünün ayrı ayrı belirtilmesi gereken katalog tasarımı Ankara ticari şirketler için en ideal reklam aracıdır. Bu sayede tüm ürünleri aynı reklam aracında tanıtılması mümkündür. Katalog tasarımı tecrübe isteyen işlerden bir tanesidir. Tasarımı diğer reklam araçlarının tasarımlarına oranla biraz daha uzun süren kataloglar mutlaka işinde profesyonel olan kişilere yaptırılmalıdır. Bu noktada devreye giren firmamız her türlü grafik tasarım unsurunun tasarımını yapmakta ve bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Broşür tasarımı

Broşür tasarlamak en az katalog tasarlamak kadar zorludur. Kataloglardan belli başlı farklı bulunan broşürler çok daha az sayfalıdır. Peki, broşür nedir? Broşür denince akla sokakta sürekli dağıtılan ve birbirine bağlı 2 ya da 3 parçadan oluşan arkalı önlü tanıtım araçları gelmektedir. Broşür tasarımı Ankara ve İstanbul dahil tüm büyükşehirlerde ve ilçelerde yapılan önemli işlerdendir. Daha pratik olan ve 2 ya da 3 sayfadan oluşan broşürler firmaların tanıtımı ya da ürün tanıtımı için idealdir. Bu amaçla yapılan ve çok sayıda baskı alındığında herkese ulaştırılabilen broşürler el ilanları ile karıştırılmamalıdır. Sıklıkla el ilanlarına benzetilen fakat aslında farklı olan broşürler çoklu sayfalardan oluşurken el ilanları tek sayfadan oluşmaktadır.

kurumsal-kimlik-tasarimi-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi - kurumsal kimlik - broşür katalog