Neden Biz?

Teknolojik ilerlemeler sonucunda içinde bulunduğumuz bilgi çağında hız ve kalite en önemli unsurlar arası da yer alır. Rekabetin çok yoğun yaşandığı bu çağda doğru bilgiye hızlı ulaşmak kadar, kendinizi de çok sayıda insana ulaştırabilmeniz önem taşıyor. Bu durumu şu şekilde daha net açıklayabiliriz. Üretim ve hizmet alanında çalışan firmalar ortaya koydukları ürünler ve hizmetler konusunda yaşanan gelişmeleri takip edebilmek ve zaman kaybetmeden bu bilgilere ulaşmak durumundadır. Aynı şekilde ortaya koydukları kendi ürün ve hizmetlerini pazarlayabilmek için çok sayıda kişiye ulaşmaları gerekir. Bu nedenle firmalar kendilerini en iyi şekilde tanıtacak bir web sitesi ihtiyacı duyarlar.

[mpc_connected_icons preset=”mpc_preset_31″ content_preset=”_mpc_preset_7″ layout=”vertical” gap=”0″ lines_number=”1″ lines_color=”#efefef” lines_weight=”2″][mpc_icon_column preset=”mpc_preset_19″ layout=”style_3″ alignment=”left” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:0px;padding-right:0px;padding-bottom:30px;padding-left:0px;” title_font_preset=”mpc_preset_1″ title_font_color=”#444444″ title_font_size=”17″ title_font_line_height=”1.6″ title_font_transform=”uppercase” title_font_align=”left” title=”Hızlı Bilgi Akışı” content_font_preset=”mpc_preset_44″ content_font_color=”#888888″ content_font_size=”14″ content_font_line_height=”1.5″ content_font_align=”left” mpc_icon__icon=”fa fa-clock-o” mpc_icon__icon_color=”#88d482″ mpc_icon__icon_size=”36″ mpc_icon__background_color=”#ffffff” mpc_icon__border_css=”border-width:2px;border-color:#f3f3f3;border-style:solid;border-radius:10px;” mpc_icon__padding_css=”padding:10px;” mpc_icon__margin_divider=”true” mpc_icon__margin_css=”margin-top:3px;margin-right:15px;” mpc_icon__hover_icon_color=”#88d482″ mpc_icon__hover_background_color=”#ffffff” mpc_icon__hover_border_css=”border-color:#88d482;border-radius:20px;” mpc_divider__disable=”false” mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__align=”left” mpc_divider__content_padding_divider=”true” mpc_divider__content_padding_css=”padding-top:0px;padding-right:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;” mpc_divider__lines_color=”#dddddd” mpc_divider__padding_divider=”true” mpc_divider__padding_css=”padding-top:3px;padding-bottom:3px;”]

Firmalar sahip oldukları web sitesi üzerinden firma hakkındaki güncel bilgileri paylaşabilirler, yeni ürün tanıtımlarını ve üretim metotlarını tanıtabilirler. Ayrıca ürün pazarlama alanında seo ve sem uygulamalarını kullanarak yüksek kara geçebilirler.

[/mpc_icon_column][mpc_icon_column preset=”mpc_preset_19″ layout=”style_3″ alignment=”left” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:0px;padding-right:0px;padding-bottom:30px;padding-left:0px;” title_font_preset=”mpc_preset_1″ title_font_color=”#444444″ title_font_size=”17″ title_font_line_height=”1.6″ title_font_transform=”uppercase” title_font_align=”left” title=”Yazılım Sektöründe Danışmanlık Hizmeti” content_font_preset=”mpc_preset_44″ content_font_color=”#888888″ content_font_size=”14″ content_font_line_height=”1.5″ content_font_align=”left” mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_color=”#88d482″ mpc_icon__icon_size=”36″ mpc_icon__background_color=”#ffffff” mpc_icon__border_css=”border-width:2px;border-color:#f3f3f3;border-style:solid;border-radius:10px;” mpc_icon__padding_css=”padding:10px;” mpc_icon__margin_divider=”true” mpc_icon__margin_css=”margin-top:3px;margin-right:15px;” mpc_icon__hover_icon_color=”#88d482″ mpc_icon__hover_background_color=”#ffffff” mpc_icon__hover_border_css=”border-color:#88d482;border-radius:20px;” mpc_divider__disable=”false” mpc_divider__width=”10″ mpc_divider__align=”left” mpc_divider__content_padding_divider=”true” mpc_divider__content_padding_css=”padding-top:0px;padding-right:0px;padding-bottom:0px;padding-left:0px;” mpc_divider__lines_color=”#dddddd” mpc_divider__padding_divider=”true” mpc_divider__padding_css=”padding-top:3px;padding-bottom:3px;”]

Bu alanda profesyonel danışmanlık hizmeti sunan bir firma ile çalışmak oldukça yararlıdır. Firmamız yazılım sektöründe uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız bir Google partneridir. Yapacağımız çalışmalar ile taşıdığınız kurumsal kimlik en iyi şekilde yansıtılır. Firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak web sitesini yaptıran şirketlere ücretsiz domain name (premium olmaması kaydıyla) ve hosting hizmetleri sunulmaktadır.

[/mpc_icon_column][/mpc_connected_icons]

web-tasarim-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi web tasarım bilisim danismanlığı

Web Sitesi Açtırmanın Avantajları

Şirketinizi tanıtacak bir web sitesi kurdurmanız size aynı anda pek çok kişiye ulaşma imkanı sağlayacaktır. Ürün ve hizmet tanıtımlarınızı sahip olduğunuz web sitesi ile yapabileceğiniz gibi ürün ve satışlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz bir yerdir. Pek çok kişiye işletmenize gelmeden bulundukları yerdeyken firmanızı tanıtma kolaylığı sağlar. Bu alanda kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız ve kurulumdan sonra da size en iyi şekilde destek verecek profesyonel bir ekip arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğumuz uzman ekib ve sunacağımız hızlı çözümler ile her zaman yanınızdayız. Talepleriniz doğrultusunda değişiklikler yapabilir ve esnek çalışma yöntemimiz ile önerilerinizi dikkate alabiliriz. Bizimle sizi en iyi şekilde yansıtacak kaliteli ve müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma prensibi içerisinde beklentilerinizin gerçeğe nasıl dönüştüğünü göreceğiniz bir yerdesiniz.