Özel Yazılım

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan özel yazılım nedir? Özel yazılım geliştirme nasıldır? konusunda hizmet veren firmamız çeşitli uygulama programları geliştirip, müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Bu uygulamalarla, firmalar zamandan tasarruf sağlayabilmektedir. Bir iş yerinin ihtiyaç duyabileceği c programı gibi pek çok program müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmete sunulmaktadır. Yazılım geliştirmeyi öğrenmek isteyenlerin programlama dillerini bilmesi lazımdır. Yüklemeniz gereken bir java programı da uygulama ve web siteleriniz çalıştırmak için gereklidir. Html’nin içine gömülen php ise, bir betik dilidir. Kullanılan html içerisine gömülebilmektedir. Şablon hazırlama olanağı sunan, şablonları ve harf sitilini değiştirmek için kullanılan css ise, esasında stil şablonlarıdır. Yaygın olarak web tarayacılarında kullanılan javascript de özel bir programlama dilidir. İhtiyacınız doğrultusunda firmamızın sağlamış olduğu web sitesi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür.

ozel-yazilim-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi özel yazılım

Özel Yazılımın Avantajları

Hazır program paketlerinden olan asp dinamik web sayfaları hazırlamak için kullanılmaktadır. Veri yönetim araçlarından olan mysql genellikle PHP projelerinde kullanılırken; mssql yönetim aracı ise, c# ve Asp projelerinde tercih edilir. Özel yazılımların en büyük avantajı, firmalara özel olarak yazılmasından dolayı bulundukları şirketin işleyişine de uyum sağlamalarıdır. Çeşitli web yazılım dillerinin bulunduğu sistemler, hazırlanmış sayfalara çeşitli özellikler katabilmektedir. Günümüzde en çok geliştirilen yazılım türleri arasında web yazılımın dışında, masaüstü yazılım da yer almaktadır. Ayrıca mobil yazılım da oldukça değer kazanmıştır.

Mobil Yazılımlar

İnternetin yaygınlaşmasıyla önem kazanan mobil yazılımda, az kod kullanılarak ya da kod kullanmadan bir veritabanı kullanılabilir. Firmalara yönelik özel yazılım proje hizmetlerinde etkili olan firmamız, Hazır web siteleri, ihtiyacınızı karşılamıyorsa; özel yazılım web sitesi tercih edebilirsiniz. Bu alanda hizmet alabilmek için firmamızı seçebilirsiniz. Alanda uzman çalışmalara imza atan firmamız, ihtiyacınıza yönelik bir hizmet sunabilmektedir.