Blog


Arama Motorlarında ilk sayfada olmak istermisiniz?

Arama motorlarında ilk sıraya çıkmak ve diğer sitelerin önüne geçmek istiyorsanız, hemen bizlerle iletişime geçmelisiniz. Firma olarak seo çalışmalarını en düzenli ve en detaylı şekilde gerçekleştirerek sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Sitenizde bulunan iç arama motoru ayarlarını düzenleyerek arama motorlarının siteyi sevmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda sizinle aynı kategoride bulunan sitelerin de seo rakip analizi işlemini gerçekleştirerek, sizin önünüzde bulunan sitelerin önüne geçmek için gereken tüm çalışmaları yerine getiriyoruz. Böylelikle arama motorlarında kolay bir şekilde ilk sırada yer alıyor ve diğer sitelerin önüne geçmiş oluyorsunuz. Seo danışmanlığı hizmeti de vererek siz müşterilerimizin daha fazla ücret ödemeden, iyi bir hizmet standardına sahip olabilmesi için yardımcı olmaktayız.

Sosyal Medya ve Adwords Yönetimi

Manas Kurumsal Seo Uzmanı olarak siz müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını da yöneterek, siteye ziyaretçi etkileşiminin başlamasına da yardımcı olmaktayız. Sosyal medya yönetimi hizmetimizde bulunan ilk hedef, sosyal medya platformlarında sizlere ziyaretçi kazandırmaktır. Sitenize ziyaretçi girişleri gerçekleşirse daha hızlı bir şekilde sitenizi büyütebilir ve sitenizin arama motorlarında ilk sıraya çıkmasını sağlarsınız. Web tasarımı hizmetini vererek, sitenizin arama motorlarına göre yapılanmasına da yardımcı olmaktayız. Arama motorlarına göre tasarlanmayan sitelerin ilk sıraya çıkması oldukça zordur. Aynı zamanda sitenizin google adwords ayarlarını da yaparak, rakip sitelerin önüne geçmesine ve sitenizin hangi anahtar kelimelerde yükseleceğine de yardımcı olmaktayız. Böylelikle önünüzde bulunan diğer siteleri geçebilme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Site Optimizasyonu

Sitenizin ilk sıralara çıkabilmesi için bir çok etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin en başında ise mobil seo optimizasyonu gelmektedir. Çünkü mobil üzerinden bir çok kullanıcı web sitenizde gezinmekte mobil aygıtlardan %65,  bilgisayar ve tablet üzerinden %35 kadar kullanılmaktadır. Web sitenizin mobil arama motoru ayarlarını da düzenliyoruz. Detaylı seo optimizasyonu hizmetini vererek, arama motorlarının sitenizi sevmesini sağlıyoruz. Sitenizde arama motorlarını etkileyecek tüm çalışmaları sağlıyor ve en detaylı şekilde her gün kontrol etmekteyiz. Aynı zamanda site hız optimizasyonu işlemini de gerçekleştirerek, sitenize daha hızlı ulaşılmasını sağlıyor ve arama motorlarında daha hızlı bir şekilde ilk sıraya çıkmanızı sağlıyoruz. Böylelikle ekleyeceğiniz her içerik, arama motorlarında üst sıraya çıkacaktır. İçerik için iyi tasarım gerekir. Gerektiğinde Freelance Grafiker vasıtası ile uygun maliyetle tasarım desteği alabilirsiniz…