Seslendirme

Seslendirme, güzel sanatların bir dalı olarak karşımıza çıkan bir terimdir. Aynı zamanda yabancı dilde olan bir video, film ya da bir dizinin Türkçe dublajını yaparken, herhangi bir reklam ya da tanıtım videosunun yayınında, belgesel ve benzeri yayınlarda dış ses olarak, görme engelli vatandaşlarımız için yapılan kitap ve filmlerin sesli betimlemelerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Video seslendirme genelde bir metine bağlı kalarak yapılır. Seslendirmede ses tonu ve vurgulama şekli, aynı zamanda da dil bilgisi ve telaffuz oldukça önemlidir. Bu amaçla kendi özelliklerini bilen ve kendine güvenen adaylar seslendirme ajansı yolu ile başvuru yaparak birer seslendirme sanatçısı olabilir. Firmamız seslendirme konusunda sizlere hizmet veren çok yönlü ve fonksiyonel bir firmadır.

Ankara’da Seslendirme Hizmeti Veriyoruz

Bünyemizdeki hizmetlerden birisi de tanıtım ve reklam seslendirme hizmetidir. Bu amaçla özel olarak eğitim alan ve yetiştirilen kişiler seslendirme yapılacak metinleri önceden çalışarak gerekli provalardan sonra seslendirme işlemini yaparlar. Ankara seslendirme ajansı olarak hem Ankara’da hem de birçok ilde seslendirme hizmeti vermekteyiz. Beraber çalıştığımız seslendirme sanatçısı ekip arkadaşlarımız istendiği takdirde İngilizce seslendirme de yapmaktadırlar. Her türlü seslendirme hizmeti firmamız tarafından verilmekte olup hızlı ve taleplerinize yönelik uygun çözümler ile ekip ve firma olarak sizlere iş ortağı oluyoruz.

Kitap Seslendirme Hizmeti

Sesli kitap uygulaması denilen görme engellilerin de bizler gibi kitap okuyabilmeleri ve bilgi edinebilmeleri için geliştirilen bu sistemde kitap adı verilen ses dosyaları sayfalara göre ayrı ayrı kayıtlar yaparak doldurulur. Kitap seslendirmek direkt olarak bir metine bağlı kalmayı gerektirdiği için dikkatli olarak okumak ve telaffuz etmek önemlidir. Bu nedenle de konu hakkında uzmanlaşmış seslendirme sanatçısı arkadaşlarımız ile kitap seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bizim hizmetimizden faydalanmak ve siz de seslendirmeleriniz için hem etkili hem de uzman bir bakış açısı arıyorsanız bizlere seslendirme başvurusu yapabilir ve hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Hizmet detaylarımız ve daha önce yaptığımız işler ile ilgili bilgi almak için sizleri ofisime bekliyoruz. İnternet sitemizden e mail yoluyla ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

manas-medya-reklam-tasarim-ajansi-roportaj-cekimi roportaj çekimi dublaj seslendirme