Web Sitesi Analizi

Ücretli Web Sitesi Analizi İçin Tıklayın
web-sitesi-analizi-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi web sitesi analizi

Web Site Analizi Yapmanın Önemi

Büyük paralar harcayarak kurduğunuz web sitesinin başarılı olup olmadığını test etmenin en kolay yollarından biri web sitesi analiz araçlarıdır. Bu araçlarla kolayca site analizi yaparak; sitenizin trafiğini görebilir, ziyaretçilerinizi inceleyebilir, sayfalarınızın kalitesini test edebilirsiniz. Hedef kitleniz için düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca web sitesi analiz araçları ile sitenizin Google, bing gibi arama motorları gözünden değerini ölçebilirsiniz.

Sitenizin arama motorları gözündeki değerini arttırmak için düzenlemeler de yapabilirsiniz. Böylece, sitenizi etkili bir şekilde yönetebileceksiniz. web sitesi analizi ve raporlama hizmeti ile sitenizde düzenlemeler yaparak, sitenizi yüksek performanslı bir hale getirebilirsiniz. Yapılan doğru analiz, sitenizi daha iyi bir yere getireceğinden tüm sonuçların dikkatle incelenmesi çok önemlidir. Yapılan hata analizi ile de sitenizdeki hataları kolaylıkla düzeltebilirsiniz. Böylece, sitenizin altyapısını iyileştirebilirsiniz. Ayrıca web sitesi analiz programları ile Google, Bing, yandex gibi arama motorlarında yükselmek için de önemli çalışmalar yapabilirsiniz. Bu şekildeki düzenlemelerle sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

Web Site Analiz Araçları

Web sitesi analizi ve raporlaması yaparak hedeflerinizi test edebilir, sitenizin ihtiyaçlarını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Yapılacak web analiz ile sanal dünyadaki etkinliğinizi kolaylıkla ölçebilirsiniz. Sitenizin ziyaretçi sayısını, teknik donanım yeterliliğini ve SEO başarısını ölçmenize yarayan bu sistemler ile sitenizi iyileştirebilirsiniz. Yapılan inceleme ile arama motorları gözündeki yerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Web sitesi analizi için kullanılabileceğiniz bazı araçları şu şekilde sıralayabiliriz:

Pagespeed

Google Pagespeed uygulaması ile sitenizin açılış hızı ve site optimizasyonu ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Google pagespeed uygulaması site sahipleri tarafından sıkça kullanılan bir uygulamadır.

GTmetrix

Gtmetrix; web sitenizin teknik alt yapısını da analiz eden ve hatalarınızı gösteren bir web master uygulamasıdır. gtmetrix ile profesyonel bir site analizi yapabilirsiniz. Site dosyalarınızın etkinliğini ve yükünü kolayca tespit edebilirsiniz. Ayrıca cdn hizmetinizin verimliliğini de bu uygulama ile ölçebilirsiniz.

Pingdom

Sitenizin açılış hızını ölçebileceğiniz Pingdom uygulaması ile sitenizi düzenleyebilir ve hızlandırabilirsiniz. pingdom uygulaması ile dosyalarınızı küçültebilir, sitenizi arama motorları gözünde yükseltebilirsiniz.

Google Analytics

Google’ın ücretsiz sunduğu bu hizmetle ziyaretçi analizi yapabilirsiniz. Profesyonel bir analiz yapmak isteyenlerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği google Analytics uygulaması ile sitenizin ziyaretçi trafiğini ölçebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile ziyaretçilerinizin davranışlarını detaylı inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda siteniz için seo analiz işlemi de yapabilirsiniz. Bu konuda Google Analytics’in birçok özelliğinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Yapılan analizlerle web sitenizin mobil site responsive uyumluluğunu test edebilir, yazılımdaki eksikleri giderebilirsiniz. Böylece, siteniz her tarayıcıya uyumlu hale gelerek ziyaretçi çekecektir. Accelerated Mobile Pages diye adlandırılan amp sayfaları ile siteniz cep telefonları kullanıcıları için uyumlu hale gelecektir. Web site analiz araçları ile bu sayfaların analizini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Web Sitesi Analiz Hizmetleri

Deneyimli kadrosu ile size özel site analiz raporu hazırlayan firmamız, sitenizin eksiklerini tespit ederek sanal ortamda başarıyı yakalamanız için sizlere destek olmaktadır. Siteniz için google sıralama analizi, ziyaretçi analizi ve SEO analizi yapan firmamızın uzman ekipleri sizleri başarıya ulaştırmak için titizlikle çalışmaktadır. Siz de ücretsiz web sitesi analiz hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayınız

Ücretli Web Sitesi Analizi İçin Tıklayın