Web Sitesi Bakım ve Onarım

İnternet ortamının en önemli yapıtaşı Web siteleridir. Web siteleri için öncelikle web sitesi koruma işlemleri ve web sitesi bakım ve onarım işlemi yapılmış gerekmektedirler. Bu önemli ayrıntı ile firma, kişi, kurum ve kuruluşların kendilerini ya da yaptıkları işleri tanıtabileceği, aynı zamanda birçok faaliyeti de yönetebileceği güvenilir platform sahibi olunur. Web siteleri belirli bir tasarım üzerine kurulmuştur ve düzenli olarak web sitesi bakımı yapılarak hem güncel tutulur, hem de teknik alt yapısı daha uygun hale getirilir. Bunun yanında web sitesi erişiminde yaşanan birçok aksaklığı, web sitesi hata giderme faaliyetleri ile ortadan kaldırılır. Şirketimiz bakım faaliyetlerinin yanında, web sitesi onarımı gibi çalışmalar ile teknik aksaklık yaşanan durumları ortadan kaldırmaktadır. Faaliyetlerimizin en gözle görünür kısmı hataları düzeltme olarak görünse de, web sayfa puanları yükselterek, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı da sağlamaktayız.

web-sitesi-bakim-ve-onarim-manas-medya-produksyon-reklam-ajansi web sitesi bakım ve onarım

Web Sitesine Bakım Yaparak İnternette Puanlarınızı Yükseltiyoruz

Firmamız, sayfa hızınız için gerekli değişikliklerin yapılması ile pagespeed puanı yükseltme çalışmasını yapmaktadır. İnternet sayfanız bu sayede daha küçük bir alanda daha hızlı görüntülenebilir hale gelmektedir. Artırılan sayfa hızınızı yavaşlatabilecek etkenleri tespit edip ortadan kaldırarak, gtmetriz puanı yükseltme sonuçlarını sayfa çalışma durumunuza yansıtmış oluyoruz. Sayfa hızınızın tüm testlerden geçirmekteyiz. Hızınızın değerlendirildiği testlerden olan pingdom, pingdom puanı yükseltme için tüm sayfanızı test ediyoruz. Sonuçlara göre gerekli eklenti ekleme ya da çıkarma faaliyetlerini de yapmaktayız. Gerekli faaliyetleri yaparak arama motorlarında şirket ya da Web sitesine uygun aramalarda, seo puanı yükseltme çalışmaları ile üst sıralarda listelenmenizi sağlamaktayız. Bu faaliyetleri yaparken aynı zamanda webspam silme çalışmalarını da yapmaktayız. Bu optimizasyon işlemleri sırasında web sitesi yeni özellikler ekleme gibi durumlar oluşabilir.

Mobil Cihazlarda Hızınızı Kazandırıyoruz

Web sayfanızın orjinal dokusuna uygun mobil site tasarımı yapılmaktadır. Yeni teknoloji ve çağın gereklerine uygun olması için amp uyumlu yapılmış mobil sayfanın, aramalarda daha üst sıralarda çıkması özelliğinden faydalanarak internette daha hızlı ve kolay erişilebilir olmanızı sağlamaktayız. Siteniz wordpress ise eğer gerekli bakım ve onarımı yapabiliriz. Ayrıca sitenize tema entegrasyonu ihtiyacını da gerçekleştirmekteyiz.

Bunlar dışında Web tasarımını bize yaptırmanız durumunda sağladığımız yükselme garantisi sunarken, ücretsiz domain name (Premium olmaması kaydıyla) ve hosting hizmetini de gerçekleştirmekteyiz.

[ultimate_fancytext fancytext_prefix=”TEKNİK DESTEK AL >>> ” strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”Web sitenizin performansından memnun değilseniz, sitenizin tasarımından, kodlamasına, iç seo ve dış seo analizinden, organik içerik yapısına kadar gibi tüm detayları inceliyor, rapor hazırlıyoruz… “]